(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/
ŚWIATEŁKA I MODLITWA...
NA DZISIEJSZY DZIEŃ...
ŚPIJ ANIOŁKU SNEM WIECZNYM..
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/
Zgłoś SPAM
Moniczka
♥ Fabianku Mały Śliczny Aniołeczku ♥
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełka Fabianku...
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Adasia
Dla Fabianka (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Przychodzi taki dzień, w którym już nie ma pytań. Nie ma zaciskania
powiek, są tylko wspomnienia i jedno marzenie... by spotkać się z Tobą
znów..." [*].
Zgłoś SPAM
Halina
Jaśniutki płomyczek dla Aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Rodzices.p. Przemyslaw Liszka
Nasza codzienna pamięć
„Jedna łzę Ci wyślę , łzę tęsknoty.
Jeden włos , ten co o dotyk Twój prosi.
I jeden uśmiech taki smutny.
I jedno serce moje,
Takie Twoje , że aż obce. „
Zgłoś SPAM
mama Kasi Bednarz
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność” {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalki***
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym, będziemy szczęśliwi,
radośni w spokoju nieskończonym Fabianeczku malusieńki...[(*)]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANETKI JUCHA
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
FABIANKU
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
* NIECH MIŁOŚĆ TA, KTÓRA WŚRÓD NAS ŻYŁA, NIGDY NIE UMRZE I BĘDZIE
WCIĄŻ ŻYWA.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Fabianku,dla Ciebie światełko cieplutkie....
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
DOBRANOC MALEŃKI ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie nasze Aniołki
ukochane.....[*] ....
Zgłoś SPAM
tatuś
Mojemu Maleńkiemu Aniołkowi.Kocham Cie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mamusia
Nowy dzień ,nowe światełko.I znów mi Ciebie maluszku zabrakło. Jest mi bez
Ciebie smutno syneczku.Bez Ciebie jest mi trudno kochany Aniołeczku...kOLOROWE
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE SYNECZKU NAJDROŻSZY
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.