Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

❤ Fabianek Jurkowski ❤


* 22.08.2011

 

+ 24.06.2012

Miejsce pochówku: Zielona Góra

,

woj. lubuskie

pokaż wszystkie
wpisy (165)
Licznik odwiedzin strony
156001
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
[*] ♥ [*] Gorąca Modlitwa i Światełko mojej Pamięci niech nigdy nie zgaśnie [*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
mamusia i tatuś
**FABIANECZKU Nasz Piękny Aniołeczku Najjaśniejsze Promyczki Prosto do Nieba {*} Kochamy Cię Skarbeczku Całym Sercem i Bardzo Bardzo Mocno Tęsknimy Tęsknimy Aniołeczku **
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Fabianku...
Zgłoś SPAM
GWIAZDECZKA
DOBRANOC MALUŚKI ANIOŁECZKU
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
Moniczka
Jasniuteńkie Światełko Dla CIEBIE Aniołeczku
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie Fabianku Maluni...
Zgłoś SPAM
Tata Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
JESTEŚCIE choć już Was tu nie ma…Kochani Światełka i Modlitwa Na Zawsze W Naszych Sercach Aniołeczku.
Zgłoś SPAM
Mama Adasia Nakielskiego
Aniołku..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba
Zgłoś SPAM
mama Areczka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Fabianku kochany:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
** ANIOŁKU ** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE FABIANKU.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołku..Odszedłeś na zawsze..Ile smutku wyrażają te słowa,ileż rozpaczy zawierają..Ciemność czai się wokół,kształty giną w mroku tęsknoty..Światełko z modlitwą wysyłam dla Ciebie do nieba(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedyś wszyscy się spotkamy..Śpij spokojnie Aniołeczku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Siostra ś.p. Tomasza Chlipały (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Fabianku.....aniołeczku światełko pamięci ...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy...[*]...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   362   363   364   ...   547   548    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Rafał Jurkowski
11.07.2012