Odsłoń nam Panie skrawek nieba, utul w ramionach, daj wytchnienie, daj
spokój i chęć dalszej drogi, wiesz przecież jak rozdarte serca, wiesz Panie
jak splątane nogi, trzymaj za rękę dobry Panie....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
"W niezawinionym cierpieniu, kryje się tajemnica, a człowiekowi pozostaje
zawierzenie Temu, który życie wyprowadził z nieistnienia " T.
Żychiewicz.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
FABIANKU aniolku swiatelko pamieci dla CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Światełko jaśniutkie dla Ciebie Aniołku ((*))
Zgłoś SPAM
mama Emilka
dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
Ania
Światełko Kolorowe Dla Ciebie Piękny Aniołeczku
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam Fabianku...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Pzemyslaw Liszka
DROGI
*♥~~*FABIANKU *♥~~*
W codzienności naszej
różnych spraw
na dnie serca pamięć o Tobie na zawsze trwa .
Pozdrawiamy wiosennymi promieniami słońca.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Halina
Fabianku...pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO OGRZANE WIOSENNYM SŁONECZKIEM DLA CIEBIE KOCHANY
ANIOŁECZKU ((:*:))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nasz smutek nie ma końca. Żal wygląda z każdego kąta. Rozpacz rozrywa
serce, a dusza czeka na jeden znak zaproszenia [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Moniczka
FABIANKU ANIOŁECZKU ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE MALUSZKU
Zgłoś SPAM
rodzice Justynki Cuber
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołku..Dwie krople łez,smutek na twarzy,a w sercu żal...Czerń i szarość
witają nas każdego dnia,odkąd Ciebie nie ma z nami..(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.