Brak słów kochani nic nie opisze tego bólu co tkwi w Nas -aniołeczki smutno
..:*:*!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
CZASEM ODCHODZĄ NASZE ANIOŁY.....I NAGLE W MIEJSCU STAJE CZAS...A Z NIMI
CZĄSTKA NAS ODCHODZI...I WIELKI SMUTEK MARSZCZY TWARZ....MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI [*] SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Zgłoś SPAM
MarcinP
światełko dla Aniołka
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO...FABIANECZKU...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Nie przyszła tutaj ze mną wraz,pamięć ni myśl niczyja, Tylko tęsknota,co
duszę rwie,tęsknota,co zabija!.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Lusia
Zbliżają się Święta,a Was znów nam będzie tak bardzo brak...płomyczek do
nieba Aniołeczki,śpij Fabianku słodko...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełko Fabianku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasze serca mają wyjątkową pamięć aniołeczki kochane ..:(:(! ..Tak bardzo
za wami tęsknimy..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Ty duszę miałeś i wiem na pewno,że życie wieczne jest Twym
udziałem.Pociechą dla mnie jest tylko tylko jedno,że się spotkamy i to
niebawem KOCHANI (*) (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dziś wszyscy nad twym grobie płaczą. Pocieszając się że kiedyś Cię
zobaczą .Teraz zostały nam wspomnienia I nasze niespełnione
marzenia.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Odpoczywaj w Pokoju.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który
przynosi tęsknota. Moje światełko pamięci na dziś...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Zgłoś SPAM
MarcinP
płomyczek pamięci Aniołkowi - Fabiankowi ❤
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥...((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♥][♥][♥]MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH PAMIĘĆ BĘDZIE... WIECZNIE ŻYWA.
[♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.