Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie
odszedł...Jaśniutkie światełko dla Ciebie ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas się dla Was zatrzymał na ziemi. Tam gdzie jesteście nie ma już Świąt,
ani Sylwestrów, Nie ma szampana, ani sztucznych ogni. Cóż mogę zatem
powiedzieć w taki dzień. Tylko światełko do nieba [*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko Sylwestrowe
Zgłoś SPAM
Marcin
ostatnie swiatelka w tym roku dla Fabianka
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Światełko
Najjaśniejsze kończące ten 2013 rok
Twoim najbliższym
Życzę od serca,
- by każda łza w oku
- miała smak szczęścia,
- by nadziei płomienie
- nie gasły w mroku
- w Nowym 2014 Roku!!!
Zgłoś SPAM
Halina
światełko pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"...nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad
Tobą,niech Cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i
niech Cię obdarzy pokojem"(LB 6, 23)Światełko na dziś.
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ostatnie płomyczki w tym roku dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Fabianku [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was i zawsze będziemy pamiętac i tęsknic.
Zgłoś SPAM
Marcin
Dla ANIOŁKA ... światełko do nieba ...
Zgłoś SPAM
Halina
ANIOŁECZKU..TWOJA ZIEMSKA DROGA TAKA KRÓTKA BYŁA, ALE ILE BÓLU
ZOSTAWIŁA...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"(
!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..,Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.