Serce ma swoją pamięć ...światełko dla was aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
On Cię bardzo kochał od najmłodszych lat.On Ci bardzo ufał chociaż wątpił
świat. Strzeż Go dobry Jezu jak własności swej i w opiece czułej Jego
Duszę miej.Śpij Fabianku.
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Pokój Tobie w Wieczystej Krainie..Aniołku..
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko mojej pamięci oraz modlitwa dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.../Maria
Kallergi/.Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Fabianku pamiętam, czuwaj nad swoimi bliskimi Oni tego bardzo potrzebują...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..Nasza pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥♥
^*^Jesteśmy przy Tobie naszą pamięcią i modlitwą^*^
Pozdrawiam Kochani
i życzę sobie i Wam siły na wspólne trwanie dla NASZYCH KOCHANYCH SKARBÓW.
Zofia.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Rafała P.
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil Niech Twoje życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich serc
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
NIEDZIELNY PŁOMYCZEK...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy !!!!!!!.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic już nie jest takie jak kiedyś...!!...Ból i smutek zawładnął duszę i
serce. Czy będzie Nam dane zobaczyć Was choć na małą chwilkę...kochamy
,tęsknimy,pamiętamy...!
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥♥
„Nie umierają wspomnienia
Umiera tylko czas
Nie umierają marzenia
Umiera tylko świat ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.