"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
HALINA
* .˛.*.★* *★ 。*ŚWIATEŁKO DLA ANIOŁECZKA...* .˛.*.★* *★ 。*
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpij,śpij Aniołku...śpij...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Stoję w oknie ... patrzę w dal ... dni minionych jest mi żal ... Odpłynęły
we mgle ... jak cienie ... Lecz proszę niech pozostanie ... chociaż
WSPOMNIENIE ....
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Jeśli nie możesz iść obok mnie i trzymać mnie za rękę, idź za mną i
pilnuj mnie, żebym umiała żyć na tym świecie bez Ciebie... (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie đwiatelka na dzisiaj.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki kochane tak bardzo tęsknimy za wami
:*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nic nie zniszczy naszej miłości... Nawet te setki...miliony kilometrów
oddzielających Niebo od Ziemi.. Niech płonie dla Ciebie światełko
pamięci..........
Zgłoś SPAM
Lusia
Kolorowy,śliczny płomyczek dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Monika
FABIANECZKU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołeczki tęsknimy :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Poniedziałkowy płomyczek dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko pamięci Aniołku...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.