Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
Lusia
Nikt nie jest i nie może być silniejszy od przeznaczenia...śliczne
światełka dla Fabianka,śpij i śnij...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
JESTEŚ...choć Cię nie ma....JESTEŚ...jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚ....Aniołku (**)
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
Pamiętam na zawsze w moim sercu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać
wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
((_))((_))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Lusia
Tęsknimy...piękne lampeczki...
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełka dla Fabianka...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Pamiętam na zawsze i zapalam światełko
[*]
PS. Bliskich pozdrawiam i mimo wszystko życzę samych dobrych dni...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Zgłoś SPAM
Lusia
Nasze serca będą zawsze zbolałe...śliczny płomyczek...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo
tęsknimy.:*:*!..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dzień za dniem się dłuży,spokój naszych dusz burzy,tęsknota wszędzie
dopada,a serce z sił opada...jedna myśl nas pociesza-że się spotkamy i
szczęście sobie damy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.