Pamiętam ❤️ i ślę Ci w tym Światełku promyczek ☀️ listopadowego
słonka ☀️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam....
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
๑ ✿ ๑[❇_]Niedzielne płomyki[❇_]๑ ✿ ๑.
Zgłoś SPAM
Józek
Pani Basiu wspominany... Cieszę się, że jest Pani ze swoimi córkami...
Dziękuję za wszystko ❤️
Zgłoś SPAM
Ania
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek
❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
przyjaciel
Czas mija, wspomnienia pozostają... ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
_ ★★★ _ Zapalam znicz Pamięci dla Tych, co nas opuścili, Dla Tych co
naszym szczęściem i radością byli _ ★★★ _
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
1 LISTOPADA Palą się znicze…♨️
Przypominają,że ktoś odchodzi.Inni zostają.Pośród cmentarzy cichych
uliczek jest wierna pamięć.Palą się znicze…♨️
Światełko Pamięci na ten smutny Dzień ♨️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
1 listopada...sam smutek...pamiętam o Was..
Zgłoś SPAM
Józek
Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie
cichej przystani , odpoczywają w pokoju...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Jesienne,pełne zadumy światełko dla Was....
Zgłoś SPAM
Józek
Kręte alejki wiodące przez ziemię znaczone krzyżami, poświata płomieni
wypełnia ogrom ciemności i cisza zawieszona z zadumą, spotkanie dwóch
światów, które tak odległe jednak bliskie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Myśl o przemijaniu wszelkich ziemskich spraw
jest źródłem nieskończonych cierpień
i nieskończonych pocieszeń"...
...(((,)))...LAMPECZKA PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Józek
Palą się znicze... Przypominają, że Ktoś odchodzi, inni zostają. Pośród
cmentarzy cichych uliczek jak wierna pamięć palą się znicze...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.