Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Kochani
deszczowe światełko pamięci. Śpijcie spokojnie. R.I.P.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
KU PAMIĘCI światełko do wieczności...[,]...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Spoczywaj w Pokoju, a Pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.
Zapalam dla Ciebie Płomyczek Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Kochani pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Tęsknota jest pokutą za przeżyte kiedyś szczęście....
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam o Was ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Kochani pamiętam ❤️ Śpijcie spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wrześniowe już światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
KU WASZEJ PAMIĘCI KOCHANI...[,]...
Zgłoś SPAM
Józek
❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamięć jest droższa od słów... Kochani światełko na ostatni dzień
sierpnia. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam o Was ❤️ Elu, czas wracać do szkoły...
Zgłoś SPAM
Józek
Jeśli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością...Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Pani Stasiu byliśmy u Pani... Dziękuję za wszystko...❤️ Pamiętamy
❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Pani Basiu, Elu, Kasiu i Tomku byliśmy u Was... Leżycie sobie w jednym
grobie... Śpijcie spokojnie ❤️ Pamiętamy o Was ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!"
☀️ Niegasnący Płomyk Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Na tamten świat nit się nie spóźnia a nietórzy są tam nawet przed czasem
...
Zgłoś SPAM
Józek
Pani Stasiu, pani Basiu, Elu, Kasiu, Kasiu, Tomku pamiętam ❤️ wybieram się
do Was... śpijcie spokojnie ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.