"Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy,dobiliśmy już do
kresu życia..."Tylko dlaczego dla Niektórych ten "kres"
następuje tak wcześnie? Smutny Płomyczek☀️ posyłam Ci wraz z moją
pamięcią
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zapłakane Rocznicowe Światełko Dareczku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Darku światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
byc w pamieci i sercach, to zyc wiecznie
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego♥️*♥️
Smutne, rocznicowe światełko Dareczku. Modlitwa dla Ciebie. Rodziców
przytulam do serca
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego♥️*♥️ Dzień dobry
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dareczku rocznicowe smutne światełko pamięci
❤️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️ Bliskich
mocno przytulam w tym trudnym dniu ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne rocznicowe światełko dla Ciebie Darku...
Zgłoś SPAM
Ula Podeszwa
Darku, dla Ciebie światełko....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć to za mało, by przestać kochać... Darku, moja pamięć i modlitwa w
ten rocznicowy dzień... Śpij spokojnie. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama
Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie synku kochany❤⭐❤
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego♥️*♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_Światełko Pamięci dla Ciebie Darku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
tesknota i żal - spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jednego serca tak mało" Twojego tak brak,odpoczywaj w radości
niebios.Światełko w pierwszą sobotę marca dzień Maryjny.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.