`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Ula Podeszwa
Darku, dla Ciebie światełko......
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Jasne Światełko Pamięci Darku ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali,żal i pamięć tych,którzy
pozostali.......... Światełko Pamięci dla Ciebie Darku.
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️*.. Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Darku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maryjo Królowo Polski módl się dziś w ten piękny słoneczny dzień za nami
i naszymi drogimi zmarłymi.Niech odpoczywają w pokoju a my obyśmy żyli w
pokoju w Ojczyźnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.