Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Dariusz Kowalczyk


* 06.08.1995

 

+ 06.03.2012

Miejsce pochówku: Ożarów

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (107)
Licznik odwiedzin strony
380124
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Zatrzymajmy w sercu ciepłe myśli...O tych, których już między nami nie ma... A są w naszych wspomnieniach...(❤)(♥)(❤) Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba Niech zawsze WAM świeci..(❤)(♥)(❤)
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Tylko jedno serce wie w niebie jak nam ciężko żyć bez Ciebie
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
…...…,•’``’•,•’``’•, ..ŚWIATEŁKO …...…’•,`’•,*,•’`,•’...........{*} ...……....`’•,,•’`......... PAMIĘCI .
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka
O BLISKICH ZMARŁYCH PAMIĘTAJMY CAŁE NASZE ŻYCIE , a nie tylko w dzień Wszystkich Świętych.................
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• „W cichej zadumie szepczę drogie imię twoje, jesteś daleko, bliskość twoja przy mnie..” Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie *°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO...ڿڰۣڿ☻ ڿڰۣڰۣ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni twarzy,nic już nie będzie takie jak było....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ...tęsknimy !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥) (❤)
Zgłoś SPAM
MAMA AGATY ANNY
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[♥]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PROMYCZKI DO NIEBA (°)(♥)(°) I MOJA CICHA MODLITWA (°)(♥)(°) BĄDŹ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA..(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszcu i słońca , ocierać deszczowe łzy i patrzeć na Was bez końca.
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka
Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć . A NIE JEDEN Z TYCH KTÓRZY ODESZLI ZASŁUGUJE NA ŻYCIE..........
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w nieznane
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1846   1847   1848   ...   1967   1968    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Kasia Pawlak
08.03.2012