♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniewskiego
Wspomnienia i swiatelko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Człowiek umiera tyle razy, ile razy traci swoich bliskich /A. Syrus/
☀️ Zostawiam światełko mej pamięci, niech zawsze jasno Ci płonie
✨️❤️✨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
"(((❤️)))"Jest takie miejsce w sercu Gdzie myśli nikt nie słyszy
Jest takie miejsce w sercu Gdzie kocha się w ciszy Jest takie miejsce, którego
nie zburzy żadna zamieć Darusiu .(((❤️)))"
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐❤️ Nasza żałoba trwać będzie aż do momentu spotkania się z
WAMI... ….ڿڰۣڿ ❤️⭐❤️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE
PŁONIE❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć. ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko odeszło i nie wróci.... została tylko szara rzeczywistość...
myśli błądzących wśród labiryntu słów.... bo nie ma Was....Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.