❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie
często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna
,ciemności Byś miał ciepło i blask
jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia
powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Spoczywaj w pokoju wiecznym ♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀️ Niedzielne Światełka Pamięci
☀️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Stała Matka Boleściwa * obok krzyża ledwo żywa, * gdy na krzyżu
wisiał Syn. Duszę Jej, co łez nie mieści, * pełną smutku i boleści, *
przeszedł miecz dla naszych win" Vniedziela Wielkiego Postu RIP
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.......
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalam Wam światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową, srebrną
mgłę niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.