Darek - pozostajesz w pamięci, człowiek neizwykły, choć mało Cię
znałem......
Zgłoś SPAM
Bejbun
"...Someday I’ll wish upon a star,
Wake up where the clouds are far behind me
Where trouble melts like lemon drops
High above the chimney top that where you’ll find me..."
Zgłoś SPAM
Patrycja Bętkowska
[*]
Zgłoś SPAM
Alicja Zarzecka
Zgłoś SPAM
Marzena Łuka
Kochany Braciszku...tęsknię za Tobą
Zgłoś SPAM
Grzegorz Hasny
Zgłoś SPAM
Magdalena Sze wczyk
Zgłoś SPAM
Artur i Ewa Zarzeccy
Zgłoś SPAM
Tomasz Biernacki
Zgłoś SPAM
Rafał Kacpura
Pamiętamy mimo tego że ostatnio nie było dane nam się spotkać
Zgłoś SPAM
Pawel i Jola Wyluda
Dla naszego serdecznego PRZYJACIELA
Zgłoś SPAM
Piotr Ochalski
Darek, tu gdzie jestem brakuje słów jest pustka...wierze, że kiedyś dane mi
będzie opoweidzieć
Zgłoś SPAM
Mirosław Boguń
Śpij kolego, a w tym grobie Niech się Białystok i Leningrad przyśni Tobie.
Żegnaj przyjacielu.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Omelianowicz
Żegnaj Skó"r"a
Zgłoś SPAM
Ania Podkowińska
Zgłoś SPAM
Bożena
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Janek. Tar
Zegnaj Wielkoludzie, czekalem na sms-a, od Ciebie, ze juz jestes cyborgiem, Nie
na telefon od Pawla, cos musialo sie pomylic... Miesiac temu sie wreszcie
spotkalismy - nic nie mowiles o pozegnaniu!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.