KuPamięci.pl

Daria Brzezińska


* 09.10.1996

 

+ 11.05.2012

pokaż wszystkie
wpisy (5)
Licznik odwiedzin strony
22523
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza Karpińskiego
Gdyby łzy mogły budzić zmarłych A miłość burzyć śmierci wrota One by Cię z mogiły wydarły Byś mógł wić dalej nić swego żywota.Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Paulina Szczepaniak
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Urodzinowe światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
inna mama
urodzinowe światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Radek Brzeziński
Jesteś w moim sercu!(L)
Zgłoś SPAM
Halina Górska
Urodzinowe światełko...(*)
Zgłoś SPAM
Radek Bbreziński
Ciągle pamiętam o Tobie Kochana siostro i bardzo brakuje mi Ciebie:(
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Magdalena Nowak
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Rocznicowe światełko...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Śpij spokojnie Dario..[*]
Zgłoś SPAM
Radek Brzeziński
Ciągle patrze w gwiazdy i wiem że kiedyś sie spotkamy(
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Będę Waszym Aniołem Stróżem. Zawsze będę przy Was. Gdy będzie Wam źle wznieście oczy ku górze, ja będę siedzieć na którejś z gwiazd. Naszych gwiazd....
Zgłoś SPAM
mama śp . Agniesi ((*))
Wciąż płyną dni, pośród nich my. Tak bliscy , a tak daleko od siebie. Tylko piękne Wspomnienia zostały po Tobie DARIO
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niedzielne światełko pamięci..Śpij spokojnie Dario..[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   6   7   8   9   10    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Dorota Janik
03.06.2012