Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali pamiętają i kochają Cię Dagusiu (*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne piątkowe światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......Światełko pamięci dla Ciebie Daguniu
Kochana.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Dlaczego los okrutny zabiera naszych Najdroższych karze kirem okryć duszę a
ja tu zostać muszę. Patrzeć jak umiera, żałość we mnie zbiera, wylewa
się czara goryczy i łez, ja za Tobą kiedyś pójdę też.
Smutne światełko Dagusiu w ostatni dzień wakacji...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Daguniu smutne światełka pamięci dla Ciebie w ten ostatni dzień
wakacji....Twojej pamięci Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gwiazdą mi byłaś co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę. Lecz
mimo łez wielkich potoku , zgasłeś tak szybko jak gasną motyle.(+) (+)
Modlitwę i światełko naszej miłości Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.