Kolejny dzień tęsknoty Daguniu kochana...okrutny dwudziesty
szósty...pamiętam
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Daguniu Kochana...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Co ja bym dał
by spojrzeć na Ciebie ostatni raz
Twój obraz w pamięci, piękniejszy niż błękit
pozostał na zawsze we mnie
Tęsknota mną się chyba karmi,
bo nie możesz być z nami tutaj na zawsze
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚMIERĆ NIE BOLI , BOLĄ WSPOMNIENIA O NASZYCH BLISKICH. NIEDZIELNA MODLITWA I
ŚWIATEŁKO WSPOMNIEŃ (+) (+) (+) (+)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
Wszystko, co już Twoje było
Co zostało tu po Tobie
Nagle cały sens straciło
Oprócz czerni serc w żałobie..
♥ *•¸*•DAGUڏ•*¸•* ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne wirtualne płomyki niech Tobie płoną i nigdy nie gasną, Twojej
pamięci Dagmarko Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez
deszczu,radości bez smutku, pokoju bez bólu.Bóg obiecał siłę na każdy
dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy..•----♥---•♥=
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
♥*****♥````♥(▒)♥````♥*****♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie DAGUNIU, tylko tyle mogę ...[*]...
Zgłoś SPAM
Jadwiga Grzybowska
(°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiam ღ✿ღ___...
(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko na piątkowy wieczór Dagusiu [*]
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
___NAGLE TAK CICHO ZROBIŁO SIĘ ,W MOIM ŚWICIE BEZ CIEBIE DAGUNIU KOCHANA____
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dagmarce..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W smutny piątek... Dagusiu...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...DAGMARKO to nie był Twój czas, to nie była Twoja pora,tyle miałaś
jeszcze planów, marzeń,,dlatego nigdy się z tym nie pogodzimy,dlatego
codziennie będziemy wołać DLACZEGO...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.