Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Dagmara Błaszczyk ♥


* 06.02.1987

 

+ 26.11.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafii NMP Królowej Polski ul. Zabrodzka Wrocław

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (235)
Licznik odwiedzin strony
271530
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ ODPOCZYWAJ ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_*
Zgłoś SPAM
mama śp..RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Ludzie odchodzą tak szybko.....i zostawiają ludzi którzy za nimi tęsknią....KOCHAMY I TĘSKNIMY...[']..[']..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej pamięci Dagmarko kochana...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Ocalić od zapomnienia!!! Światełko pamięci dla Ciebie Daguniu Kochana [*] Światełko pamięci na dzisiaj [*]
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Tak bardzo chcemy zapomnieć o wszystkim co się wydarzyło, co nas spotkało złego. Co było nie wróci, co będzie nie wiemy możemy powiedzieć tylko, że żałujemy...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Daguniu...Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych, których tak bardzo kochamy, a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże??" Światełko pamięci pozostawiam (**) (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki JUCHA
[۞۞۞ ]Miłość jest wcześniej niż życie [۞۞۞] Trwa dłużej niż śmierć [۞۞۞] Światełko i modlitwę zostawiamy [۞۞۞] Śpij spokojnie [۞۞۞]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą,siadam przy oknie i wszystkie moje myśli do nieba lecą.Zamykamy oczy i lecę w nieznane,tam gdzie teraz mieszkacie aniołki kochane***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Tęsknimy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Okrutnie ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Daguniu kochana..
Zgłoś SPAM
Jadwiga Grzybowska
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"szukam cię w miękkim futrze kota w kroplach deszczu w sztachetach opieram się o dobry płot i zasnuta słońcem - mucha w sieci pajęczej - czekam..." (H. Poświatowska)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   297   298   299   ...   658   659    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Agata Dębska
26.11.2012