2 lata. 11kwieciento ciezki dzien.spoczywaj w pokoju wiecznym.
Zgłoś SPAM
Sabina
Tych wspomnień z Twojego odejścia od nas. :(. Nie można się z tym
pogodzić. A najgorsze jest to ze już nigdy. (^)
Zgłoś SPAM
Sabina
Każdy dzień bez ciebie Mamuś jest ciężki , ale dzisiejszy i każdy 11
kwietnia jest i będzie najcięższymi en. Nie ma dnia bym nie myślała o Tobie
kochana . Szkoda ze najwiecej jest ty wspomnień z twoi
Zgłoś SPAM
Basia
2 lata gdy Cię nie ma a tęsknota wciąż ta sama .... Świateło pamięci i
tęsknoty , świeć Panie nad Jej dusza . :(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.