Jaśniutkie Światełko Pamięci na zaśnieżony, andrzejkowy czwartek dla
Ciebie Bartulku
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci w ostatnim dniu listopada kochany Bartusiu Syneczku mój
((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Odchodzi osoba, która bardzo kocha Twoje serce, odchodzi osoba, której nie
zobaczysz nigdy więcej...w swej bezradności pragniesz walczyć z
przeznaczenie...ono jest silniejsze...
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA Marzenki Czubały
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️*;...........
Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu.
Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy się
młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było życie? (Staff) Za krótki
był Twój Czas, Barteczku
Zgłoś SPAM
Hanna T.
†░† ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ †░†
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.