„Niematerialni, nieśmiertelni,
tacy dalecy, choć tak bliscy,
dla Nich na ziemi opuszczonej
płoną pamięci złote iskry.” Dla Was Nasze Dzieci, dla Ciebie Barulku
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki ***
«❤️» W PIERWSZĄ NIEDZIELĘ ADWENTU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..
«❤️» PAMIĘTAM «❤️»
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I Niedziela Adwentu.._[*]_. - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Bartusiu kochany.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Zgasło światło.Nastała ciemność, lecz nie nocy,słowa zostały w ciszy.
Wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg. Czas dobiegł kresu.
Pozostała już tylko ostatnia droga- pożegnanie najbliższych.
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤️-❤️ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤️-❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Smutne niedzielne światełko Bartusiu [*]
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Nie ma dnia żebyś się nie zjawił Syneczku Bartusiu w marzeniach moich snach.
Światełko pamięci na niedzielę
((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W pokorze serca, w cichości, milczeniu - pójdę za Tobą, Jezu, przez głogi i
cierpienie; - Przy Tobie, ulgę znajdę w cierpieniu. - Za Tobą dźwigać
będę krzyż mój wiernie.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do oczu zajrzał już księżyca blask, serca nasze ślą Wam modlitwę do
Nieba...spoczywajcie w wiecznym spokoju... Wasza droga Kochani niech będzie
szczęśliwa
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.