Dobranoc Bartusiu Syneczku mój! DOBRANOC SKARBIE! Światełko na noc ((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Melodię „Ciszy” Wam zanucimy, słowa modlitwy spłyną same, myślą do
dawnych dni powrócimy, do czasów gdy byliśmy razem Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
III NIEDZIELA ADWENTU...[*].[*].[*] - Bartusiu kochany - Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie..♥..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Siedemnasty okrutny...pamiętam Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Bartusiu, niedzielne Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Przyjaciół, że
gdziekolwiek są dobrze Im jest i są z nami choć w innej postaci..."
Boże, daj taką wiarę... Bartusiu...
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie
płynie z kochającego serca."Niedzielne światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu Syneczku kochany smutny 17 dzień miesiąca grudnia też niedziela. To
już długie 40 miesięcy bez Ciebie SYNECZKU. 40 miesięcy tęsknoty ,
wspomnień modlitwy i bólu. Wkrótce święta jak żyć ? Jak?
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.