Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Bartek Ciszek


* 17.02.1999

 

+ 17.08.2014

Miejsce pochówku: Dębica

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (73)
Licznik odwiedzin strony
319862
Zapalone ponad rok temu
Mama Bartka Ciszek
Dobranoc Bartusiu Syneczku mój! DOBRANOC SKARBIE! Światełko na noc ((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Melodię „Ciszy” Wam zanucimy, słowa modlitwy spłyną same, myślą do dawnych dni powrócimy, do czasów gdy byliśmy razem Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
III NIEDZIELA ADWENTU...[*].[*].[*] - Bartusiu kochany - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie..♥..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Siedemnasty okrutny...pamiętam Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Bartusiu, niedzielne Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Przyjaciół, że gdziekolwiek są dobrze Im jest i są z nami choć w innej postaci..." Boże, daj taką wiarę... Bartusiu...
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ ☆ ❤️❤️ ☆ ❤️Światełko i modlitwę zostawiamy ❤️ ☆ ❤️❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca."Niedzielne światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu Syneczku kochany smutny 17 dzień miesiąca grudnia też niedziela. To już długie 40 miesięcy bez Ciebie SYNECZKU. 40 miesięcy tęsknoty , wspomnień modlitwy i bólu. Wkrótce święta jak żyć ? Jak?
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dobranoc Bartusiu Syneczku mój kochany dobranoc! ((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   834   835   836   ...   1126   1127    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Administrator .
19.08.2014