Tęsknota to ślad, który Bóg wyrył w moim sercu Bartusiu Syneczku mój
kochany. Światełko pamięci na wtorek ((*))
Zgłoś SPAM
mama Agnieszki
Zagłuszyć muszę dni w których Cię nie ma , lecz
smutku obłok odpędzić się nie da.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gwiazdą mi byłeś co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę. Lecz
mimo łez wielkich potoku zgasłeś tak szybko jak gasną motyle.Światełko
naszej pamięci ((**)) ((**))
* ❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .* ❤️* .....bo to co miało sens
odeszło razem z Tobą.......i zgasło słońce,kiedy jeszcze był dzień......
Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu kochany.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤️¸.•´`•.¸❤️¸.•´`•.¸❤️ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ❤️¸.•´`•.¸❤️¸.•´`•.¸❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na poniedziałek kochany Syneczku Bartusiu! Jedna chwila
wystarczyła żeby życie stało się tęsknotą....Bartusiu ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.