Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Bartek Ciszek


* 17.02.1999

 

+ 17.08.2014

Miejsce pochówku: Dębica

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (73)
Licznik odwiedzin strony
318432
Zapalone w kwietniu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Ta krótka chwila, nasze życie zmieniła, a Ciebie zabiła I jęk rozpaczy i serca gorzki ból gdy leciałeś z Aniołami nie wiedzieliśmy że mamy krzyknąć STÓJ. I Cię zabrały na zawsze do Boga Bartusiu ♥️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tak wiele wspomnień w ciągu życia zbieramy.Tak wiele cudownych chwil w zakamarkach pamięci chowamy.Są razem z nami przez wiele długich, nieraz trudnych lat.Jakże smutny bez Ciebie świat❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Smutne światełko dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami,w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia czekamy i tęsknimy, pamiętam.❤️♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Bartusiu ❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko Pamięci ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.- [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nic nie sprawi, że Wrócicie lub, że ból nasz ustanie...patrzymy w niebo, gwiazdy uśmiechają się do nas... bo przecież gdzieś tam Jesteście Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Jezus, który zwyciężył śmierć, zaprowadzi Cię do krainy wiecznej szczęśliwości. Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨️ Najlepszym pamiętnikiem jest serce Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci.❄️♨️❄️ Dziękuję bardzo z całego serca za pamięć o moim mężu w czasie mojej nieobecności ♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
W pamiętaniu we wspomnieniu w rozmyślaniu w rozmodleniu W każdej chwili i w oddechu W tańcu w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich w kwiatach w tęczy i w tęsknocie która męczy wszędzie jesteś Bartku
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Światełko pamięci na cały mój wyjazd ♨️♨️ na najbliższe dwa tygodnie. Będę myślami, sercem i modlitwą z wszystkimi utraconymi bliskimi ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
I tylko w sercach naszych jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał...światełko pamięci Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Weekendowe światełko dla Ciebie Bartusiu...śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Pamiętam każdy dzień, każde słowo, westchnienie I Twój uśmiech radosny i Twoje wielkie cierpienie. Pamiętam swoją radość, kiedy się urodziłeś I każde następne lato, kiedy ze mną byłeś. Pamiętam ♥️♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   18   19   20   ...   1125   1126    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Administrator .
19.08.2014