Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Bartek Ciszek


* 17.02.1999

 

+ 17.08.2014

Miejsce pochówku: Dębica

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (73)
Licznik odwiedzin strony
318349
Zapalone w maju
mama Marcina Domańskiego
Bartoszku ☀️ Światełka Pamięci na drugi majowy weekend ☀️ Niech sięgają nieba... ⭐⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bartusiu...❤️♨️...Pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Życie Twoje jak płomień Zaświeciło blaskiem Który rozjaśnił drogi mojego życia Płomień Twój zaczął migotać Na wietrze losu Lecz nadal świecił Ciepłym blaskiem miłości Światełko pamięci Bartusiu ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...palimy światełka, wspominamy...żebyście wiedzieli, że kochamy i pamiętamy Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"Jesteś pamięcią w naszych sercach ❤️⭐❤️ Po wszystkie dni naszego istnienia ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ Jasne Światełko ❤️⭐❤️ dla Ciebie zapalam Odpoczywaj w Pokoju Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Bartusiu...światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie.Kiedyś było inaczej,wspólne dni,marzenia. Teraz tego już nie ma,dzisiaj to tylko wspomnienia..[*]..Światełko Pamięci Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Radości nieba Bartku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali? Światełko pamięci Bartusiu ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Są wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni... Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamiętamy o Was i nigdy nie zapomnimy,bo nikt nam nie zabierze wspomnień,które mamy w sobie...Pamięć i światełko dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali? Światełko pamięci Bartusiu♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca palę Wam Kochani światełka, niech nigdy nie gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   13   14   15   ...   1125   1126    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Administrator .
19.08.2014