Bartoszku ☀️ Światełka Pamięci na drugi majowy weekend ☀️ Niech
sięgają nieba... ⭐⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata śp. Michałka
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bartusiu...❤️♨️...Pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Życie Twoje jak płomień Zaświeciło blaskiem Który rozjaśnił drogi mojego
życia Płomień Twój zaczął migotać Na wietrze losu Lecz nadal świecił
Ciepłym blaskiem miłości Światełko pamięci Bartusiu ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...palimy światełka, wspominamy...żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"Jesteś pamięcią w naszych sercach ❤️⭐❤️ Po wszystkie dni
naszego istnienia ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ Jasne
Światełko ❤️⭐❤️ dla Ciebie zapalam Odpoczywaj w Pokoju Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Bartusiu...światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie.Kiedyś było
inaczej,wspólne dni,marzenia. Teraz tego już nie ma,dzisiaj to tylko
wspomnienia..[*]..Światełko Pamięci Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Radości nieba Bartku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota
Spokój już odpłynął, została tęsknota
Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali
Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali?
Światełko pamięci Bartusiu ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Są wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku
i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni... Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamiętamy o Was i nigdy nie zapomnimy,bo nikt nam nie zabierze
wspomnień,które mamy w sobie...Pamięć i światełko dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota
Spokój już odpłynął, została tęsknota
Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali
Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali?
Światełko pamięci Bartusiu♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca palę Wam Kochani światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w
dzień i w noc jasno...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.