Życie się kończy jak słodkie marzenie, wszystko przeminie...pozostał ból,
tęsknota i piękne wspomnienie...do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
★•* Wiem ,że spotkamy się.
Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie w miejscu stoi czas.
Tam gdzie trafi każdy z nas.
★•*`¨`*•.★.•*`¨`*•.★.•*`¨`*•★
♨️ * ♨️ Światełko ku Twojej Pamięci Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dobranoc Bartusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. - Ku Twojej
pamięci Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wiara i miłość niosa nam Twoja obecność duchowaa
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście radością, promieniem słońca, Byliście miłością, dotykiem
serca, Jesteście milczeniem, ciszą o zmroku, Jesteście wspomnieniem i perłą
w oku...Aniołeczki Kochane...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak. *•.◕.•*
Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Piętnaście lat,to mój Boże...
tak jeszcze jest mało
By się mamę zostawiać
i do Nieba iść chciało
Piętnaście lat,to mój Boże
nie czas na rozstanie
I choć chcę się pogodzić
wołam często mój Bartku♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła.
Kiedy odchodzi Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje
wyrwa, w którą się wdziera tęsknota.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy, łzy niczym kamienie
spowalniają bieg każdego dnia, z wielkim bólem wciąż krzyczymy tak bardzo
nam Was Kochani brak...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.- [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie
Bartusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Ta krótka chwila, nasze życie zmieniła, a Ciebie zabiła. I jęk rozpaczy i
serca gorzki ból gdy leciałeś z Aniołami nie wiedzieliśmy że mamy
krzyknąć STÓJ. I Cię zabrały na zawsze do Boga Bartusiu♨️♥
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle nieposkładanych myśli, tyle suchych już łez...to prawie nic, lecz to
wszystko co mamy dziś...Serca Wasze na zawsze w naszych sercach nosimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Bartusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.