|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318458
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Twoja mama
|
|
Byłeś naszym marzeniem,
Pozostałeś wspomnieniem.
Bartusiu tak smutno bez Ciebie
Bartusiu tęsknię ogromnie
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ANIOŁKU BARTUSIU ZNÓW 17 DZIEŃ MIESIĄCA TO JUŻ 32MIESIĄCE BEZ CIEBIE SYNKU
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
Kocham Cię Bartusiu Aniołku mój
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
Niedziela Wielkanocna światełko pamięci Aniołku Bartusiu wspaniały synu
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
Bartusiu tęsknię! Za szybko odszedłeś od nas.
Pozostał tylko smutek, ból i tęsknota.
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby,
dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie.
Bartusiu tęsknię! Światełko na Wielki Piątek
B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
rodzice Michała Ruta
|
|
"Jezu,na modlitwie w Ogrojcu strumieniem potu krwawego zalany - Jezu mój kochany".Rozpoczynamy Święte Triduum,razem z bolejącym Panem oddajmy gorycz naszych cierpień miłującemu Ojcu..
|
Zgłoś SPAM
 |
Twoja mama
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.Bartusiu!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama
|
|
Odszedłeś nagle i niespodziewanie,
Ból został tylko
Po Tobie, Kochanie.
BARTUSIU!!! TĘSKNIĘ!!!!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama
|
|
Bije zegar godziny, my wtedy mawiamy:
Jak ten czas szybko mija! A to my mijamy!
Bartusiu tęsknię!
Tak strasznie smutno tak bardzo boli ta tęsknota tak ciężko żyć bez Ciebie
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|