|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318592
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Dziś zapalę znicz na Twoim grobie. To nie tak miało być zupełnie nie tak kochany Bartusiu. B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Bartusiu tęsknię! Kocham Cię synku.
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Cały ten świat bez Ciebie Aniołku BARTUSIU nie znaczy nic zupełnie nic Syneczku
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Nie ten żył długo, kto liczne miał lata, lecz ten, kto zrobił wiele dobrego dla świata. Bartusiu wiele dobrego zrobiłeś i mogłeś zrobić. Dlaczego Cię nie ma wciąż nie ma? A. Naruszewicz
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Każdy płomień ma swój czas.
Bartusiu Twój czas nadszedł o całe życie za wcześnie.
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Chociaż odszedłeś,
Choć Cię już nie ma,
Dla nas żyć będziesz
Nadal wspomnieniem....Bartusiu ! ! !
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Bartusiu odszedłeś!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. O całe życie za wcześnie Bartusiu!
J. Twardowski
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Bartusiu tęsknię! Światełko w ten okrutny 17 dzień miesiąca B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Bartek !!!!
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|