|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318635
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Pozostawiłeś nam nie tylko smutek ale i swą miłość Bartusiu
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Tęsknię synu Bartusiu ogromnie!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Bartusiu
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Bartusiu odszedłeś od nas o całe życie za wcześnie..!!!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Bartusiu tęsknię!
Światełko pamięci na środę
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Tak krótko żyłeś a bardzo żyć chciałeś
Niby odszedłeś a w sercu zostałeś Aniołku Bartusiu Syneczku mój
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Kochanego Syna zabrałeś nam, Boże,
Największą boleść znosimy w pokorze
I choć płaczemy łzami nieutulonymi,
Bądź wola Twoja na niebie i na ziemi.
Bartusiu tęsknię
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Świat ten cmentarzem z łez, ze krwi i błota,
Świat ten, jak wieczna każdemu Golgota!
Bartusiu kocham Cię i tęsknię ogromnie
Z.Krasiński
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Bartusiu odszedłeś!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Chociaż odszedłeś,
Choć Cię już nie ma,
Dla nas żyć będziesz
Nadal wspomnieniem.... Bartusiu!!!
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|