|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318309
|
|
|
 |
|
Dodane w lipcu
 |
Mama Bartka Ciszek
(Syn)
|
|
(¯`:´¯).☀.☀ (¯ `•.|/.•´¯)...Światełka (¯ `•.❤.•´¯)....Pamięci na niedzielę 13.07 (_.•´/|`•._) ❤️෴☀️෴❤️ _________(¯`:´¯)▓▓) KOCHANY _______(¯ `•.|/.•´¯)▓▓) SYNECZKU ____(▓(¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓▓) BARTUSIU ____(▓▓(_.•´/|`•._)▓▓▓▓▓) ____(▓▓▓▓(_[,]_)▓▓▓▓▓▓▓) _(▓▓▓▓▓_▌▌_▓▓(¯`:´¯)▓▓▓▓) _(▓▓▓▓__▌▌_(¯ `•.|/.•´¯)▓▓▓) __(▓▓____▌(¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓) ___(▓▓___▌▌▓(_.•´/|`•._)▓) ____(▓___▌▌▓▓ (_.:._)_▓) ___ (¯`:´¯)▌▌▓▓)ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ☘️❤️ __(¯ `•.|/.•´¯)▓▓) (¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓▓) __(_.•´/|`•._)▓▓▓▓▓) ___(_.:._)▓▓▓▓▓▓▓▓) ෴❤️[,]❤️෴☀️෴❤️[,]❤️෴
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
(Syn)
|
|
A jak Anioł co przy mnie trwa Jest na starcie i na mecie Pierwszy w życia alfabecie We dnie w nocy i nad ranem Jak w pacieżu A jak Amen. Światełko pamięci na piątek kochany syneczku Bartusiu ♥️♥️💔♨️🙏💔🕯️❤️♨️🙏💕🌼🌿🌻
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Najlepszym pamiętnikiem jest serce Ono pamięta o tych którzy są godni pamięci Światełko pamięci zapalam na czwartek 10 lipca 2025r kochany syneczku Bartusiu ❤♨❤...❤♨❤...❤♨❤...❤♨❤...♨️💔♨️... 💔♨️💔...🕊️🕯️🕊️...🕯️🕊️🕯️...😭🙏😭
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi. Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi... _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko pamięci na środę kochany syneczku Bartusiu ♥️♨️⭐🙏💔🪷☘️🌺🌹🔔💐🕯️🕊️😘❤️😘💕🌿🌼🌷🌻🖤
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu W każdej chwili i w oddechu, W tańcu, w biegu i w uśmiechu We łzach wszystkich, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy wszędzie jesteś, w każdym drgnieniu We mnie całej, w moim śnieniu Jesteś zawsze, zawsze będziesz moja miłość z Tobą wszędzie... Światełko pamięci na wtorek kochany syneczku Bartusiu ♥️⭐♨️🙏😘🕊️💐🕯️🔔🌹🌺☘️🪷💔
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Minuta za minutą, godzina za godziną... biegną, biegną...przeminą I my też przemijamy, nikniemy jak te chwile. Myśl tylko gdzieś zaświta, to już...już...tylko tyle? A planów było tyle... To już...już jednak trzeba zostawić mamę, tatę... pożegnać się z bliskimi i z całym swoim światem Tak szybko...coś zaczęte coś w trakcie ...nieskończone coś napoczęte...w pąku jak jabłko nadgryzione jak róża w młodych latach, jak wiosna wpół przerwana to już...już trzeba odejść w ramiona swego Pana... Światełko pamięci na poniedziałek kochany syneczku Bartusiu ❤️♨️⭐🕯️🙏💔🖤🌻🌷🌼🌿☘️🌺🔔🌹😘💕🕊️💐🪷💮😢👌🎀😭🎈🍓😃🥰❤️🔥
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Nie chcemy wierzyć w to że odszedłeś , że Twoje serce przestało bić. Twoja godzina za szybko wybiła, lecz Boża wola to uczyniła. Żal nasz bezmierny, łza się w oku kręci, bo Ty na zawsze, pozostaniesz w naszej pamięci. Światełko pamięci na pierwszą sobotę kochany syneczku Bartusiu ♥️♥️♨️♨️🌿🌿😘😘🌷🌷💔💔🌼🌼☘️☘️🕯️🕯️🌺🌺🔔🔔🌹🌹🙏🙏
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Oszukał nas los, To podłożona zła karta Młodzieńcza niewinność Tak łapczywie wydarta Lodowaty dotyk śmierci, zabrał Twą duszę, I nie dał Tobie szansy, nam dał katusze, Nieopanowany ból przeszywa to rozstanie, I na zawsze w sercach bliskich pozostanie...... Światełko pamięci na pierwszy piątek lipca 4.07.2025r kochany syneczku Bartusiu 🌿🌺🌷🌻🌹🕯️💔♨️😘💮🪷🌼🌿💐🕊️💕🌻🌷🔔🌺
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Jedyne serce matki Uczuciem zawsze tchnie Jedyne serce matki O wszystkim dobrze wie Dać tyle ciepła umie I każdy ból zrozumie A gdy serce dziecka Przestaje bić Tak trudno mamie DALEJ ŻYĆ......... (*)(*)(*) Światełko pamięci na czwartek kochany syneczku Bartusiu ♥️♥️⭐💔💔🙏♥️♥️😢♨️♨️
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Usłyszeć głos pełen ciepła, młodością niecierpliwy. Usłyszeć głos radosny, Serdeczny, dźwięczny, tkliwy. Usłyszeć głos co drży śmiechem, Jak dzwoneczkami na wietrze. Usłyszeć chociaż w szepcie. Raz móc usłyszeć jeszcze… Móc poczuć dotyk dłoni, Gładkość skóry chłopięcej. Pogładzić po twarzy, włosach. Schować w swych dłoniach Jego ręce. Powiedzieć jeszcze tyle, Choć powiedziane wszystko. Pochylić się raz jeszcze. Ach, gdyby można być blisko… Wypłakać się, pożalić. Usłyszeć, że dobrze będzie. Usiąść razem przy stole, Zaplanować co będzie. Potem lecieć po sklepach, Bo będą wyprzedaże. Cieszyć się z Jego radości, Z Jego planów, życia, marzeń. Ach gdyby można to wszystko, Tak znów samotnie płaczę… Nie zobaczę Go dzisiaj, Znów dziś Go nie zobaczę…
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|