Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Bartek Ciszek


* 17.02.1999

 

+ 17.08.2014

Miejsce pochówku: Dębica

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (73)
Licznik odwiedzin strony
318713
Dodane ponad rok temu
Mama Bartka Ciszek
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Światełko pamięci na wtorek kochany syneczku Bartusiu!((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Tęsknię ogromnie synu Bartusiu!
Światełko pamięci na poniedziałek((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
(Mamusia)
Bartusiu dziś znów okrutny 17 dzień miesiąca to też była niedziela. Minęło 37 miesięcy odkąd życie stało się tęsknotą.... Światełko pamięci Bartusiu Aniołeczku mój kochany! ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Utulone snem wieczystym
Spoczywają tu w ciszy serca
Z serc wyrwane, w których
Na zawsze ból zostanie.

Tęsknię ogromnie synu Bartusiu!

Światełko pamięci na sobotę Bartek ((*))

Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Każdy płomień ma swój czas.
O całe życie za wcześnie odszedłeś od nas Bartusiu Syneczku mój kochany!
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Człowiek dopóty nie dba o groby,
dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie.
Kocham Cię synku Bartusiu! Światełko pamięci na czwartek((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Jedna chwila wystarczyła żeby życie stało się tęsknotą.....Światełko pamięci Aniołku Bartusiu ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Bartusiu tęsknię! Światełko pamięci na wtorek
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Światełko pamięci na poniedziałek kochany Bartusiu Syneczku mój.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Byłeś przez chwilę byłeś Aniołem, który przyniósł dobre chwile. Dałeś co miałeś uśmiech, gest ,dobre słowo. Teraz Cię nie ma i moje życie zamiera.... Szukam Ciebie w mych snach wciąż boję się nowego dnia. Nie ma Cię i nigdzie nie będzie a ból pozostanie i będzie już wszędzie.....Bartusiu tęsknię bardzo! Światełko pamięci na niedzielę kochany Synku Bartusiu
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   312   313   314   ...   366   367    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Administrator .
19.08.2014