|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318713
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Światełko pamięci na wtorek kochany syneczku Bartusiu!((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Tęsknię ogromnie synu Bartusiu!
Światełko pamięci na poniedziałek((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
(Mamusia)
|
|
Bartusiu dziś znów okrutny 17 dzień miesiąca to też była niedziela. Minęło 37 miesięcy odkąd życie stało się tęsknotą.... Światełko pamięci Bartusiu Aniołeczku mój kochany! ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Utulone snem wieczystym
Spoczywają tu w ciszy serca
Z serc wyrwane, w których
Na zawsze ból zostanie.
Tęsknię ogromnie synu Bartusiu!
Światełko pamięci na sobotę Bartek ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Każdy płomień ma swój czas.
O całe życie za wcześnie odszedłeś od nas Bartusiu Syneczku mój kochany!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby,
dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie.
Kocham Cię synku Bartusiu! Światełko pamięci na czwartek((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Jedna chwila wystarczyła żeby życie stało się tęsknotą.....Światełko pamięci Aniołku Bartusiu ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Bartusiu tęsknię! Światełko pamięci na wtorek
((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Światełko pamięci na poniedziałek kochany Bartusiu Syneczku mój.
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś przez chwilę byłeś Aniołem, który przyniósł dobre chwile. Dałeś co miałeś uśmiech, gest ,dobre słowo. Teraz Cię nie ma i moje życie zamiera.... Szukam Ciebie w mych snach wciąż boję się nowego dnia. Nie ma Cię i nigdzie nie będzie a ból pozostanie i będzie już wszędzie.....Bartusiu tęsknię bardzo! Światełko pamięci na niedzielę kochany Synku Bartusiu
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|