|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318737
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Światełko pamięci na niedzielę kochany Syneczku Bartusiu!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim,Mój kochany Syneczku Bartusiu, tym zniknieniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło. Światełko pamięci na sobotę kochany Aniołku Bartusiu
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Utulone snem wieczystym
Spoczywają tu w ciszy serca
Z serc wyrwane, w których
Na zawsze ból zostanie
Bartusiu Syneczku mój światełko pamięci na piątek ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją. Bartusiu kiedyś znów się spotkamy .TĘSKNIĘ OGROMNIE! Światełko pamięci na czwartek((*)) I. Chodźko
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal, A mnie pozostały łzy, tęsknota, żal. Synku mój kochany, Tęskno mi bez Ciebie, Ale wierzę, Synku, że ujrzę Cię w niebie. Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki, Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki.... Światełko pamięci na środę Aniołku Bartusiu!
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Tęsknię!
Światełko pamięci na wtorek kochany Bartusiu((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Bije zegar godziny, my wtedy mawiamy:
Jak ten czas szybko mija! A to my mijamy!
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA PONIEDZIAŁEK((*)
SJachowicz
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Tęsknię ogromnie Bartusiu
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Światełko pamięci na sobotę kochany Aniołku Bartusiu ((*)) B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Chociaż odszedłeś,
Choć Cię już nie ma,
Dla nas żyć będziesz
Nadal wspomnieniem....
Bartusiu Syneczku mój kochany światełko pamięci na piątek ((*))
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|