|
|
Bartek Ciszek
* 17.02.1999 + 17.08.2014
Miejsce pochówku: Dębica, woj. podkarpackie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 318870
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Pod lasem mogiła
Wśród kwiatów i mchu,
Tu Bartuś nasz złożył
Swą głowę do snu.
Światełko pamięci na środę kochany Synku Bartusiu ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Światełko pamięci na wtorek kochany Bartusiu Syneczku mój ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Byłeś naszym marzeniem,
Pozostałeś wspomnieniem.
Światełko pamięci na poniedziałek
Kochany Syneczku Bartusiu ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Bartusiu Syneczku moja cząsteczko światełko pamięci na niedzielę kochany Aniołku ((*)) B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
rodzice Michała Ruta
|
|
BARTUSIU.......modlitwa i światełko urodzinowe dla Ciebie,śpij spokojnie kochany aniołku......
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Urodzinowe smutne światełko pamięci kochany Syneczku Bartusiu ((*)) To też 3 i pół roku od Twojego odejścia 42 miesiące bez Ciebie SYNECZKU BARTUSIU KOCHANY Kiedyś taki szczęśliwy 17 teraz okrutny gdyż wyrwał Cię z rodziny.
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Światełko pamięci na piątek kochany Syneczku Bartusiu ((*)) B. Prus
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Odszedłeś.Odszedłeś.....
Światełko pamięci na czwartek
Kochany Syneczku Bartusiu ((*))
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal, A mnie pozostały łzy, tęsknota, żal. Synku mój kochany, Tęskno mi bez Ciebie, Ale wierzę, Synku, że ujrzę Cię w niebie. Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki, Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki.... Kocham Cię kochanie moje. Walentynkowe smutne światełko pamięci ((*))💕
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Bartka Ciszek
|
|
Żyję nadzieją, że znów się spotkamy.
Żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy.
Nie mogę myśleć inaczej....
Światełko pamięci na wtorek kochany
Syneczku Bartusiu wspaniały chłopaku
((*))
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|