Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Bartek Ciszek


* 17.02.1999

 

+ 17.08.2014

Miejsce pochówku: Dębica

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (73)
Licznik odwiedzin strony
318870
Dodane ponad rok temu
Mama Bartka Ciszek
Pod lasem mogiła
Wśród kwiatów i mchu,
Tu Bartuś nasz złożył
Swą głowę do snu.
Światełko pamięci na środę kochany Synku Bartusiu ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Światełko pamięci na wtorek kochany Bartusiu Syneczku mój ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Byłeś naszym marzeniem,
Pozostałeś wspomnieniem.
Światełko pamięci na poniedziałek
Kochany Syneczku Bartusiu ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Bartusiu Syneczku moja cząsteczko światełko pamięci na niedzielę kochany Aniołku ((*)) B. Prus
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
BARTUSIU.......modlitwa i światełko urodzinowe dla Ciebie,śpij spokojnie kochany aniołku......
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Urodzinowe smutne światełko pamięci kochany Syneczku Bartusiu ((*)) To też 3 i pół roku od Twojego odejścia 42 miesiące bez Ciebie SYNECZKU BARTUSIU KOCHANY Kiedyś taki szczęśliwy 17 teraz okrutny gdyż wyrwał Cię z rodziny.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Człowiek dopóty nie dba o groby, dopóki nie złoży w nich cząstki samego siebie. Światełko pamięci na piątek kochany Syneczku Bartusiu ((*)) B. Prus
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zabrałeś radość i nadzieję,
Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.Odszedłeś.Odszedłeś.....
Światełko pamięci na czwartek
Kochany Syneczku Bartusiu ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal, A mnie pozostały łzy, tęsknota, żal. Synku mój kochany, Tęskno mi bez Ciebie, Ale wierzę, Synku, że ujrzę Cię w niebie. Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki, Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki.... Kocham Cię kochanie moje. Walentynkowe smutne światełko pamięci ((*))💕
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Żyję nadzieją, że znów się spotkamy.
Żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy.
Nie mogę myśleć inaczej....
Światełko pamięci na wtorek kochany
Syneczku Bartusiu wspaniały chłopaku
((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   296   297   298   ...   366   367    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Administrator .
19.08.2014