♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie
w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam światełka wiecznej
pamięci i codzienną modlitwę.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego
nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze zostanie....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Halina
❀❤️❀❤️❀ To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku
zastygła łza. To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz
z nim . Zostawiam światełka i modlitwę.❀❤️❀❤️❀
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach,Wasze serca biją.....❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
. H. Dobrońska
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez
naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze
swiatełka i codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Teraz jesteś powietrzem, promykiem słońca na niebie, wolnością
bezgraniczną świadomością już czystą. I tylko nam smutek tęsknotę w
sercu pozostawiłeś, Celinko . ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"Łzy wciąż płyna,serce pęka brak tu
szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności" „Bo umrzeć to zbyt
mały powód żeby przestać kochać.Zostawiam światełka i
modlitwę."❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po
krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie
nie sposób. Modlitwa i światełka dla Ciebie.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki.((❤️))
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba.Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają.Tak
jak my o nich,oni o nas pamiętają, Celinko .❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć
nadziei,bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień,którego nie zgasi
żaden wiatr.Najjaśniejsze światełka pamięci, Celinko.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️♨❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy
w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa, gesty,czyjeś
oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨❤️♨Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie
słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie
miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć. ♨❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia
powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Spoczywaj w pokoju ♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.Bo w
naszych sercach,Twoje serce bije.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba.Wspominać warto
tych co poszli do nieba.Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają.Tak jak my
o nich, oni o nas pamiętają....❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❀❤️❀ To płacze serce, tak cichutko łka, a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym,odeszło szczęście i Ty wraz z
nim.Zostawiam znicz wiecznej pamięci i modlitwę.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ ❤️♨❤️♨ Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają
się nieśmiertelni. Żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich
obdarzyli. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę.
♨❤️♨❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej.Choć nadziei rwie
się nić. Chociaż puste są ramiona żyje wieczna pamięć.Zostawiam
światełko i modlitwę na Trzech Króli.⭐❤️⭐
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.