Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Celina Romanowska


* 09.02.1951

 

+ 11.03.2011

Miejsce pochówku: Kruklanki

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (43)
Licznik odwiedzin strony
68812
Zapalone ponad rok temu
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Koleżanka z Wizny
❄️❀❤️❀♨❄️ ❤️♣❤️❀❤️❀"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla Nas całym światem. Zostawiam rocznicowe światełka pamięci i modlitwę, dla Ciebie kochana Celinko...❀❤️❀ ♨❤️♣❤️❄️♨❀❤️❀❄️
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✬❤️✬ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie, Pamiętam.✬❤️✬
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️☀❤️Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa, które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Celinko.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia, kochani♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają,....❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.spoczywaj w pokoju. Pamiętam Celinko.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.Pamiętam.❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze swiatełka i codzienną modlitwę.Pamiętam Celinko.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni. Zostawiam modlitwę i światełka. Pamiętm.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
H Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
. H.. Dobrońska
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.Pamiętam.((❤️))
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Twoje serce bije.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają..❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️ Panie, do Ciebie należy wszelka władza, - wprowadź do wiekuistego światła zmarłych, którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania.Kochana Celinko, pamiętam.❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" W. Szymborska.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i codzienną modlitwę,pamiętam.❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. Zostawiam światełka i modlitwę.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
. H. Dobrońska
❤️♨❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się we mnie budzi Spoglądam w niebo i zadaję pytanie Dlaczego Boże,zabierasz dobrych ludzi?.Zostawiam modlitwę.❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi i o nich myśli. Ciągle żyją w naszych sercach i umysłach.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę. PAMIĘTAM.♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   52   53   54   ...   160   161    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelina Romanowska
21.04.2011