♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️♨❤️I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć
nadziei,bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień,którego nie zgasi
żaden wiatr.Najjaśniejsze światełka pamięci,Celinko.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które
zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia,
które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
⭐❤️ ⭐ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas. W naszych sercach i
wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas. Naszego ludzkiego
istnienia,Zostawiam codzienną modlitwę..⭐❤️ ⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć, Pamiętam Celinko.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy,to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego życia..♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki Pamiętam Celinko.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♣❤️♣ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto
tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak
my o nich, oni o nas pamiętają.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia.Bądźcie miłości wspomnieniem i smutku pocieszeniem.Bo w naszych
sercach,Wasze serca biją,Zawsze pamiętam❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️⭐ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć,Celinko.⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Dla świata byłaś tylko cząstką, dla Nas całym
światem"Zostawiam codzienną modlitwę i mnostwo najjaśniejszych
światełek.❤️Kochani dziękuję za pamięć o moim mężu i
pozdrawiam.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ Zapalam mnóstwa wielkanocnych światełek.Życzę zdrowych i
pogodnych świąt Wielkanocnych. Wyjeżdzam nie będzie mnie kilka dni..♨
❤️ ♨
Zgłoś SPAM
H, Dobrońska
♨️♨❤️♨❤️♨♨️Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce
żal się wlewa Bólem i cierpieniem,zapalam znicze wiecznej pamięci na Wielki
Piątek, dla Ciebie Celinko.♨️♨❤️♨❤️♨♨️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
⭐❤️⭐ Oni z nami byli wsparciem, pomocą.I mieli serca pełne miłości.
Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka..⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
H, Dobrońska
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny.Zostawiam swiatełko i modlitwę, Celinko.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego
dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią
Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym
świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, Celinko.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Palma wielkanocna jest symbolem triumfu
Chrystusa oraz męczeństwa wprowadza nas w Wielki Tydzień.Na Nedzielę
Palmową,zostawiam światełka i modlitwę,
Celinko..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
H..DobrońskA
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, Zawsze pamiętam.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.