Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Celina Romanowska


* 09.02.1951

 

+ 11.03.2011

Miejsce pochówku: Kruklanki

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (43)
Licznik odwiedzin strony
68768
Zapalone ponad rok temu
H...Dobrońska
❤️✬*♥*♨️♨♨️*♥*✬❤️ "Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności."„Bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać. ”❤️ ✬*♥*♨️♨♨️*♥*✬❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨❤️♨ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy,to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia, ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️⭐❤️"Co z tego,że życie dalej się toczy.Lecz Ciebie nie zobaczą już moje oczy,bo to moje oczy zdradzają cierpienie,to one widziały jak rodziło się i umierało moje marzenie"Celinko.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
. H...Dobrońska
❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,Pmiętam. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓDugie wieczory, pełne smutnych myśli pełne wzruszeń, bezcennych wspomnień z których radość i nadzieja prysłyo których tak trudno zapomnieć.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
♨️✨⭐✨♨️"Życie to czas,w którym szukamy Boga. Śmierć to czas,w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” św.Franciszek Salezy.Pamiętam.♨️✨⭐✨♨️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Pamiętam.❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❀*❤️♨️♨♨️❤️*❀ Choć dla Ciebie „na zawsze stanęły słoneczne zegary”, to nie pokona Cię czas. Jesteś obok nas,by dodać nam siły i wiarę.Zostawiam codzienną modlitwę ..❀*❤️♨️♨♨️❤️*❀
Zgłoś SPAM
H. Dobrońska
❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.Zostawiam światełko i modlitwę❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨️⭐♨️Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą,bez ukojenia,bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy.♨️⭐♨️❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️⭐♣⭐❤️✿*♦♡♦*✿ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko.Zostawiam codzienną modlitwę..✿*♦♡♦*✿ ❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
. H... Dobrońska
✿♨❤️♨❤️♨ ✿ Jest taki ból, którego nic nie ukoi.Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, która już zawsze zostanie,zostawiam codzienną modlitwę Celinko....✿♨❤️♨❤️♨ ✿
Zgłoś SPAM
H..Dobrońska
❄️❤️⭐❤️❄️Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. BO MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA ❄️❤️⭐❤️❄️♨️✨☀️✨♨️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀* Wspomnieniem się tylko żyje. Uśmiecha się człowiek lub smuci. Lecz to co w życiu minęło. Niestety już nigdy nie wróci.Pamiętam Celinko ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Zgłoś SPAM
H...Dobronska
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H, ...Dobońska
❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Zgłoś SPAM
. H...Dobrońska
❤️❀❤️Zgasło światło,nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia.Zostawiam światełko i modlitwę dla Ciebie Mamo❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
H..... Dobrońska
❤️♨❤️ Zabrakło wiary w wyższe istnienie, brakuje oddechu każdego ranka,jedynie żałoba istnieje i palące się świece w kagankach.Zostawiam modlitwę i światełko pamięci.Celinko.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H,,, Dobrońska
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ Choć mija czas, smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.Zostawiam codzienną modlitwę Pmiętam .❤️☀️ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ☀️❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   41   42   43   ...   160   161    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelina Romanowska
21.04.2011