Chociaż odeszliście na zawsze...Pamięcią i tęsknotą wskrzeszamy Was
codziennie od nowa, żyjecie nadal, tylko jakby inaczej...░۩░╬░۩░
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ponad chmurami zawsze świeci słońce.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ślady na piasku znikają, ślady na sercu pozostają na zawsze..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na ten długi weekend...
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, Zniknęli,choć przed chwilą jeszcze tu byli.Odeszli bez słów,
pocałunków,bez pożegnania.Odeszli w mrok,lecz w sercu pozostała fotografia
Ich życia..." Pani Broniu, światełko na ten deszczowy dzień..
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych, nic bardziej mylnego... Was nikt
i nic nie potrafi zastąpić...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Światełko wspomnieniowe dla Ciebie BRONISŁAWO ...[*]....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać..."
światełko na niedzielę...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.