KuPamięci.pl

Bronisława Bajena


* 13.03.1935

 

+ 23.04.1981

Miejsce pochówku: Gdynia Witomino

,

woj. pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
76066
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bronisławo ty nadal żyjesz,... bo pamięć jest wieczna, światełko pamięci do samego Nieba
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie możemy, że Bóg tak chciał...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
:*:♥:*:..Światełko Pamięci..:*:♥:*:
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO---CÓRKA BRONI
(❤)*❀CI KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ NIGDY---BO MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA❀*(❤) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ NA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI. KOCHAM CIĘ MAMUŚ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Was ❤❤❤❤ Bądźcie szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
A wspomnienia zawsze powracać będą. Bronisławo pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Bronisławo
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
mama Marcelka Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...PAMIĘTAM...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi* *Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(❤)(❤) Życie ludzkie upływa między wspomnieniem, a nadzieją.(❤) (❤)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)(❤)(❤)Odpoczywaj(❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czasu nie było na pożegnanie,teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, trzyma za szyje, dusić zaczyna. Póki ktoś żyje, to go kochamy, lecz to po śmierci go doceniamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO---CÓRKA BRONI
〖★〗 _______〖★〗 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI-SZEPT MODLITWY-NIEUSTAJĄCA PAMIĘĆ〖★〗 _______〖★〗 〖★〗 _______〖★〗MAMUŚ SPIJ SPOKOJNIE〖★〗 _______〖★〗KOCHAM CIĘ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
*~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*♥*~ (¯`•♥•´¯)MAMUŚ*(¯`•♥•´¯)~✿~*♥*~✿~*♥*~✿~*♥*~ JEST TAKI BÓL O KTÓRYM LEPIEJ NIE MÓWIĆ-BOWIEM NAJLEPIEJ WYRAŻA GO MILCZENIE.....CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE.KOCHAM CIĘ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*•.☆☆.•*Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach, kiedy wszystko okrywa się smutkiem.*•.☆☆.•*Światełko i modlitwa dla Ciebie*•.☆☆.•*Odpoczywaj*•.☆☆.•*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   178   179   180   ...   207   208    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mirela Szymańska
19.03.2014