Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli... Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki, nie wie jak ona boli......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))\"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach\"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Broniu kochana...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─ Wspomnienie i nadzieja,że
kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć
─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─. Światełko i modlitwę
zostawiamy ─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, przyjaciel Eli Rembelskiej, syn Józefa Marchewczyka
Dobry Jezu a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-Światełka dla was aniołeczki kochane za dwa dni:*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odłamałam gałąż miłości,umarłą pochowałam w ziemi,i spójrz ogród
rozkwitł nie można zabić miłości.Halina Poświatowska
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie[*]♥[*][*]♥[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.