Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak
bardzo brak..[*] Modlitwę i światełko naszej pamięci dla Pani Bronisławy
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane światełka za dni w których mnie nie było
...:*:* Pracuję teraz całe dnie...pamiętam zawsze !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam -
gdzie kochamy.."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Pani p.Broniu..[♥]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w serduszku i pamięci :* [*] :(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
„I zawsze będziemy o Was myśleć i marzyć
I zawsze będziemy Was kochać...
tak bardzo, bardzo ponad życie.
I będziemy wciąż za Wami tęsknić,
i będziemy płakać za Wami skrycie.“
Zgłoś SPAM
HALINA
❤ܓ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Moje smutne piątkowe lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Bronisławo...[*].
Zgłoś SPAM
Mirela córka Bronisławy Bajena ,ciocia Krystiana Rybakowskiego
[*] światełko mamuś mojej pamięci i miłości [*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Umarli są uporczywie obecni, nie zasypiają..." Pani Broniu, spokojnych
snów...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Wysyłam Ci Broniu pamięci promyczek,żeby prowadził Cię przez Wieczne Zycie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))Gdyby tak można było zagłuszyć choć na
chwilę ten brak,tęsknotę i smutek((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))Światełko
i modlitwę zostawiamy((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Mamuś ~~ znowu wraca,znowu boli,znowu rozrywa serce na miljony kawałków ____
TĘSKNOTA ___ Światełko miłości z gorącą modlitwa do nieba posyłam
TOBIE.....Śpij w spokoju ..KOCHAM CIĘ (*)(♥)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.