KuPamięci.pl

Bronisława Bajena


* 13.03.1935

 

+ 23.04.1981

Miejsce pochówku: Gdynia Witomino

,

woj. pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
76224
Zapalone ponad rok temu
siostra ś.p. Krystiana
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę” W ten czas Wielkiej Nocy zapalam światełko mojej pamięci (*) Przyjdzie czas i znów spotkamy się... (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕ Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie,… z miłością odmierzamy czas ◕°☀◕
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣◢◤◥◣◢◤WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI◥◣◢◤ ◥◣◢◤
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS TOBIE KOCHANIE, A TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWIA,NADZIEI MIŁOŚCI I WIARY.DZIĘKUJE ZA WSPÓLNĄ PAMIĘĆ O NASZYCH SKARBACH. POZDRAWIAM SERDECZNIE((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
❤❤❤ Bronisławo najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie na dzisiaj ❤❤❤
Zgłoś SPAM
HALINA
Gdy ulegnie śmierci ciało, obleczone wieczną chwałą...Twa Dusza,p.Broniu niech osiągnie raj...ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ ŚWIATEŁKO PAMIĘCIღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ W zadumie Wielkiej Soboty zapalam...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
WIELKA SOBOTA... CZEKAMY NA CUD ZMARTWYCHWSTANIA... CZEKA NIEBO I ZIEMIA... PANI BRONIU, NASZE ŚWIATEŁKO DLA PANI NA TEN DZIEŃ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali, Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali.... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Wielki Piątek dla Pani p.Broniu..♥..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić [*]
Zgłoś SPAM
Mirela córka Bronisławy Bajena ,ciocia Krystiana Rybakowskiego
Smutno mamuś [*] nie wiem czemu ale smutno mi [*] światełko do nieba Ci posyłam w Wielki Piątek [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA CIEBIE BRONISŁAWO W DZIEŃ WIELKIEGO PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Halina
╬_~”*°•_♥¦ODPOCZYWAJ¦♥ _•°*”~ __~”*°•_♥¦..W POKOJU_¦♥_•°*”~╬ W KRZYŻU CIERPIENIE..W KRZYŻU ZBAWIENIE..╬╬
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
WIELKI PIĄTEK... KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY, JEZU CHRYSTE ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak, tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃ Śpijcie spokojnie ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !! :"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Już za chwilę Wielkanoc,dzień Zmartwychwstania Chrystusa.Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   127   128   129   ...   207   208    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mirela Szymańska
19.03.2014