zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, SĄ RANY, KTÓRE NIGDY SIĘ NIE ZABLIŹNIĄ..." PANI BRONIU, SPOKOJNYCH
SNÓW...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskej
,, SĄ WSPOMNIENIA, KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ..."
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech anioły prowadzą cię powoli,drogą prostą.Niech na skrzydłach cię
unoszą wysoko,na sam szczyt,gdzie miłość i szczęście.Niech
słowa,płynące z naszych serc będą ci towarzyszyć.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Bronisławo ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas To nie była Pora-aniołeczki Nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Beata.
❤ ♥ ❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ ♥ ❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie Bronisławo ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Bronisławo Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli, których nie
potrafimy zrozumieć..(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, LUDZIE NIE UMIERAJĄ, TYLKO ZNIKAJĄ NAM Z OCZU..."
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Pani Broniu, światełko na koniec dnia...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołki !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.