,,Jeżeli śmierć bliskich czegoś na uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością..." ( S. Montefiore)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu. Wystarczy, że wiatr
go muśnie , już znika i wszelki ślad po nim ginie..." Pani Broniu...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W dolinie gdzie jesteście, gdzie rzeka wieczności płynie, nie martwicie się
już, że wszystko przeminie....(((*))) Lampeczka pamięci Broniu (((*))) R.I.P
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... wiązanki, kwiaty, zniczy blask, na twarzach smutek bólu. To świadczy, że
żyjemy wciąż choć z innej strony muru..."
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Już mrok zapadł...Jesienne drzewa wiatr kołysze...słychać czyjeś
łkanie...i szept modlitwy...Wieczny odpoczynek racz Broni dać
Panie..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓܓܓܓ.[*][*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na ten deszczowy czas światło modlitwy i pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(((☀))) Broniu...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak paciorki różańca przesuwają się chwile, nasze smutki, radości i
blaski. A ty Bogu je zanieś, połączone w różaniec, Święta Panno Maryjo,
pełna łaski..." Bronisławo, światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W daleką podróż Wasze dusze się wybrały..Tam, gdzie nie ma bólu i łez,
ale wciąż jesteście, tylko inaczej niż przedtem, czuwacie i serce koicie
swoim szeptem....[[.♨️.]] ڿڰۣڿ BRONIU ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ci, którzy dni swoje skończyli, niech mają pokój wieczny...Bądź
szczęśliwa, a światłość Pana niech opromienia Twe oblicze..Śpij
spokojnie..ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Niedzielne światełko
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film..."
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W tajemnicy życia ukryte jest piękno całe.
Życie jest skarbem, powieścią, którą sami piszemy..Dlatego tak cenne, gdy
kończy się,
ból wielki nasze serca przenika..
Odchodzimy do wspomnień.★★★..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamięć serca nazywa się wdzięcznością... Pani Broniu, piątkowe
światełko pamięci. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Oblicze odbija się w wodzie, a w sercu odbija się człowiek...Broniu♥(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ღ ˚░ P░O░K░Ó░J░ - ░░T░O░B░ I░E˚ღ˛ odpoczywaj w
szczęściu w ogrodach naszego Pana...a lampka pamięci niech ogrzewa myśli i
wspomnienia o Tobie...Broniu[[*]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Życie przemija..Pamięć pozostaje...Broniu **۩**
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamiętajmy o Tych co odeszli, inaczej naprawdę będą martwi...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Wszystko umiera, tylko pamięć dobrych uczynków nie
ginie"...╠❀...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.