Bożena Pieńczuk
* 18.06.1960 + 29.09.2011
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. w Pyrach , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 79536
Zapalone ponad rok temu
Natalia
Modlę się za Ciebie Bożenko
Zgłoś SPAM
[*]
Dziś Dzień Babci - byłoby to Twoje Święto Mamuś - Lenka miałaby
wspaniałą Babcię ...Tęsknimy...Na zawsze w Modlitwie...
Zgłoś SPAM
[*] Tęsknię i Nigdy nie zapomnę Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Nie ma Cię wśród Nas ,ale na zawsze w Naszych Sercach...wspieraj Nas Mamuś z
Nieba...
Zgłoś SPAM
[*]
Na zawsze w Naszych Sercach Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Maksymowicz
....Odeszłaś ale wciąż Jesteś blisko...
Zgłoś SPAM
[*]
Modlę się za Ciebie Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Z tobą Mamuś byłoby łatwiej :(
Zgłoś SPAM
[*]
Ten czas tak nieubłaganie płynie, a ja wciąż ten dzień mam przed
oczami...tak strasznie źle mi bez Ciebie Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Tak bardzo tęsknimy za Tobą Mamuś, Lenka jest taka śliczna...byłabyś
wspaniałą babcią...[*]
Zgłoś SPAM
[*]
Na zawsze w modlitwie [*] Mamuś
Zgłoś SPAM
[*]
Pamiętam Mamuś [*] - jesteśmy już w domku...
Zgłoś SPAM
Natalia B
Pamiętam Bożenko [*]
Zgłoś SPAM
Kasia,Lenka,Jędrek
[*][*][*] Pamiętamy [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Natalia B
Potrzebna jesteś dzieciom Modlę się za Ciebie
Zgłoś SPAM