Bożena Pieńczuk
* 18.06.1960 + 29.09.2011
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. w Pyrach , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 79461
Zapalone ponad rok temu
ewa i ala
pamiętamy o tobie
Zgłoś SPAM
Zdzisław i Halina Jaroszewscy
Spoczywaj w pokoju Bożenko.
Zgłoś SPAM
Wioletta
...PAMIETAM...[*]
Zgłoś SPAM
Kasia, Jędrek, Lenka
[*] tęsknimy [*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Sowińska
Nadal jesteś w naszych sercach Bożenko i zawsze będziesz.
Zgłoś SPAM
Łukasz
Mamo, czas jakby się zatrzymał. To już trzy lata. Bardzo tęsknię. Kocham
Cię
Zgłoś SPAM
Łukasz, Ola, Wiktoria
Mamo tęsknimy
Zgłoś SPAM
nieznajoma
smutne rocznicowe światełko
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś to już 3 lata bez ciebie :( jest bardzo źle śpij spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć.......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak we śnie, że jest tam dobrze, i że czekacie......Nasze
Aniołki, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
[*]
Źle mi dzisiaj, nie wiem dlaczego, ale czym dłużej ciebie nie ma Mamuś,
tym.jest ciężej [*] pamiętam i myślę [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za szybko umknęliście z tej ziemi na przekór naszej woli.....żyjemy
nadzieją na spotkanie Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś ostatnio nie mogę sobie poradzić z brakiem twojej nieobecności :(
czuwaj nade mną proszę...tak strasznie mi ciebie brakuje [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość....tak chcielibyśmy mieć Was przy
sobie....nic więcej.....pozostało tylko czekanie...
Zgłoś SPAM
[*]
Myślami i sercem zawsze będę przy tobie Mamuś [*]
Zgłoś SPAM