Bożena Pieńczuk
* 18.06.1960 + 29.09.2011
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. w Pyrach , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 79454
Zapalone ponad rok temu
[*]
Mamuś proszę wspieraj nas :( bardzo się boje :( tęsknię [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Juz nigdy nie będzie tak samo Mamuś bez ciebie - brakuje mi ciebie :(
śpij w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś tak bardzo brakuje mi twojej obecności :( [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Ból.po stracie Ciebie Mamuś pozostanie.na zawsze [*]
Zgłoś SPAM
Grazyna Maksymowicz
...''.Badz pamiecia ktorej nie da sie zapomniec''
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mamy nadzieję, że kiedyś wszystko się zmieni....i znów będziemy
razem...Tam , nie na ziemi....
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś tak bardo nam źle... Zniknelas nam z oczu ale w sercach pozostaniesz
na zawsze [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Pamiętam Mamuś na zawsze w moim sercu [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Nigdy nie zapomnimy Mamuś - wspieraj nas z nieba...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie
możemy, że Bóg tak chciał...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
[*]
Pamiętam Mamuś i myślę o tobie cały czas [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże daj wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Bliskich, że
gdziekolwiek są dobrze Im jest bo są z nami, choć w innej postaci....
Zgłoś SPAM
[*]
Tęsknię Mamuś strasznie za tobą :(
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś wstawiaj się u Boga za nami... Tęsknię [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione...przepadło
szczęście wymarzone......
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś mój czas zatrzymał się w momencie twojego odejścia :( ale staram
się iść dalej z myślą, że kiedyś się spotkamy... Tesknię [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów się spotkamy, kiedy nadejdzie ta wspaniała chwila polecimy
wysoko na skrzydłach motyla....do CIEBIE
Zgłoś SPAM