Niech Pan przytuli Was do serca i ogrzeje ciepłem Swych ramion......
Zgłoś SPAM
Bardzikowie
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia
Czuję Mamuś, że jesteś przy mnie i niech tak zostanie na Zawsze... Kocham
Cię
Zgłoś SPAM
Jędrek
Dawaj nam siłę Mamo,teraz i zawsze [*]
Zgłoś SPAM
Wiesia i Tolek
[*]
Zgłoś SPAM
[*] córka
Ty Tam - my tu wciąż tkwimy czekając na spotkanie, wracaj z tej podróży,
niech ona się snem stanie. W nagrode wierz, że wszystko uczynimy by poczuć,
dotknąć, przytulić... Tęsknię Mamuś :(
Zgłoś SPAM
Natalia B
Nie ma dnia, żebym o Tobie nie pomyślała, nie pomyślała, co byś Ty na
powiedziała, co byś chciała. Modlimy się za Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste
serca....strzępy,chłód,obojętność,złość- tyle w nas pozostało,prócz
miłości do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
[*]
Pamiętam Mamuś i tęsknię :(
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czuwajcie nad nami,bo tutaj bez Was wszystko się skończyło...wierzymy ,że
jesteście szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
Wiesia i Tolek
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
[*]
Pamietam Mamus i Nigdy nie zapomnę, byłaś Moim światłem życia... tak
strasznie Mi Ciebie brakuje :(
Zgłoś SPAM
Paweł Świnarski
pamiętam Ciociu
Zgłoś SPAM
[*]
Mamuś tak bardzo chciałabym cofnąć czas :( ... czuwaj nad Nami :(
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko straciło sens,straciło barwę swą,brak Was niszczy nas
okropnie....gdyby tak można było cofnąć czas....
Zgłoś SPAM
[*]
Ciociu,cały czas czuję Cię przy nas....czuwaj nad nami nieustannie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.